مشاوره کاملا رایگان » 09171589263   

از کجا بدانم که داتیس سیستم می‌تواند خدمات موردنیاز فردی که می‌شناسم را ارائه کند؟

یک کامپیوتر را در نظر بگیرید، شما با نصب نرم‌افزارهای مختلف می‌توانید قابلیت‌های متعددی از قبیل پخش فایل‌های ویدیویی، ویرایش متن، تهیه نمودارهای پیچیده، ویرایش عکس و فیلم و ... را به آن اضافه کنید.
داتیس سیستم وب‌سایت‌های خود را به همین شکل طراحی می‌کند، یعنی یک بستر وجود دارد (مثل کامپیوتر) که با نصب ماژول‌های مختلف (مثل نرم‌افزارها) می‌توان امکانات متعددی را به وب‌سایت اضافه کرد.
ما با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله‌ی تیم فنی داتیس سیستم، بسیاری از نیازمندی‌های مخاطبان را شناسایی کرده و ماژول‌های مورد نیاز آن‌ها را توسعه داده‌ایم، بنابراین بسیاری از نیازمندی‌ها در کمترین زمان ممکن قابل پاسخگویی است، اما چنانچه فرد متقاضی نیازی داشته باشد که پیشتر ماژولی برای آن طراحی نشده باشد، تیم داتیس سیستم توان این را دارد که با صرف یک زمان مشخص ماژول مورد نیاز را طراحی کرده و نیاز مشتری را برآورده کند.
پس می‌توان گفت که در داتیس سیستم هر نیازی قابل پاسخگویی است و تنها عامل تعیین کننده زمانی است که صرف طراحی آن می‌شود. با تکیه بر تجربه‌ی تیم فنی داتیس سیستم تمام خدمات در کمترین زمان ممکن قابل ارائه خواهد بود.