چاپ

درباره ما

Posted in درباره ما

این سایت از سال 85 شروع به کار کرده. در این سایت به صورت آزاد (freelance) طراحی وب انجام میدم و در این مدت با سایت‌ها و شرکت‌های زیادی همکاری داشتم و در زمینه طراحی رابط کاربری، طراحی گرافیک وب و توسعه‌ی Front-End و همچنین شبکه تجربه‌های خوبی بدست آوردم. به دلیل گستردگی شاخه‌های طراحی وب، سعی کردم تمرکزم رو روی کدنویسی سمت کاربر بذارم تا اینکه بخوام از هر شاخه، اطلاعات زیاد و تجربه‌ی کم داشته باشم؛ نهایتا الان خوشحالم که تخصص لازم در این زمینه دارم و میتونم نیازهای دارندگان وب سایت رو در زمینه‌ی طراحی گرافیک وب و کدنویسی CSS/HTML برطرف کنم. تحصیلات من مهندسی فناوری اطلاعات(IT) هستش و در زمینه‌ی طراحی گرافیک آموزش آکادمیک ندیدم ولی مطالعه و تجربه‌ی کافی برای طراحی گرافیک وب رو دارم؛ البته طراحی وب یه علم رو به رشده و یه طراح/توسعه دهنده، باید همیشه به‌روز باشه و با روش‌ها و فناوری‌های جدید طراحی و توسعه آشنا باشه؛ به همین دلیل سعی میکنم در کنار وقتی که برای انجام پروژه‌ها میذارم، زمانی رو هم به مطالعه و تحقیق اختصاص بدم. در زمینه‌ی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) هم مطالعاتی دارم، اگه سوالی داشتید، میتونید به ایمیلم ارسال کنید، در اولین فرصت سعی میکنم پاسخ بدم.
ممنونم که این متن رو خوندید :)

مصطفی بایگان

 

درباره شرکت داتیس سیستم هرمزگان با هدف توسعه زیرساختهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان هرمزگان فعالیت داشته و خود را ارائه دهنده راه حل ها و پیشنهادات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای پیشبرد و توانمندسازی سازمان ها و موسسات استان می داند.

لذا از این روی ، این شرکت آمادگی خود را در خصوص هرگونه همکاری و یاری رسانی در این حوزه به کلیه شرکتها ، موسسات و سازمان های محترم اعلام می دارد. در این راستا حوزه فعالیت شرکت را به اختصار اعلام می داریم:

شرکت داتیس سیستم هرمزگان با بهره گیری از نیروهای تخصصی و بومی خود در حوزه طراحی انواع پرتال ها و وبسایتها و تولید و راه اندازی انواع نرم افزارهای سفارشی شده و متناسب با درخواست مشتریان و همچنین راه اندازی و پشتیبانی انواع سیستم ها و شبکه های رایانه ای، از جمله شرکت های تخصصی این حوزه در استان به شمار می آید.

 

محور فعالیت ما :

 1. طراحی انواع وب سایت.
 2. تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب.
 3. ارائه خدمات مشاوره در هریک از زمینه های فوق.
 4. راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری.
 5. تمام پروژه های شرکت بر اساس نیاز مشتریان به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گردد.

 

دلایل انتخاب داتیس سیستم هرمزگان به عنوان ارائه دهنده خدمات وب و اینترنت:

 1. داشتن کادر فنی متخصص و با کیفیت و همچنین کادر مدیریت مجرب.
 2. طراحی وب سایت شرکت های بزرگ.
 3. بالا بودن درصد رضایت مشتریان.
 4. دریافت خدمات کامل و جامع طراحی سایت و حتی یک گام فراتر از تصور شما.

 

اهداف داتیس سیستم هرمزگان :

 1. بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه ی طراحی وب سایت.
 2. بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه ی بهینه سازی وب سایت و افزایش ترافیک سایت.
 3. حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب در ایران.

 

خط مشی داتیس سیستم هرمزگان :

 1. ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و کلیه ذینفعان
 2. ارتقاء دانش فنی مشتریان
 3. ارتقا مداوم کیفیت خدمات
 4. ارتقاء سطح مهارت , توانمندی و دانش نیروی انسانی
 5. ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان تیم
 6. تقویت روحیه مشتری مداری در تیم