آموزش تخصصی و خصوصی

آموزش خصوصی طراحی سایت:

با توجه به اهمیت زمان در دنیای امروز و اهمیت فراگیری مباحثی مانند طراحی وب سایت برای افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند ،

این شرکت با ارائه دوره های خصوصی و فشرده آماده آموزش طراحی و برنامه نویسی وب و همچنین بهینه سازی سایت در کمترین زمان ممکن به دانشپذیران و علاقه مندان عزیز می باشد .

در دوره های آموزش خصوصی طراحی سایت، آموزش ها از دوره های آموزش خصوصی طراحی سایت مقدماتی مانند دوره های آشنایی با طراحی سایت مانند و دوره های ابتدایی مانند آموزش Html , Css و... تا دوره های پیشرفته مانند دوره های پیشرفته PHP  و MySQL و همچنین دوره های آموزشی حرفه ای jQuery آماده ارائه می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


 

دوره های آموزش تخصصی و تضمینی فتوشاپ از مبتدی تا پیشرفته

  • دوره مقدماتی فتوشاپ(Adobe Photoshop CS6) کاربرد خانگی و شخصی
  • دوره پیشرفته فتوشاپ (Adobe Photoshop CS6) کاربرد تجاری و عمومی جهت فعالیت و استخدام
  • دوره پیشرفته فتوشاپ (Adobe Photoshop CS6) کاربرد تجاری با گرایش ویرایش و رتوش دیجیتالی عکس
  • دوره پیشرفته فتوشاپ (Adobe Photoshop CS6) کاربرد تجاری با گرایش گرافیک کامپیوتری
  • دوره پیشرفته فتوشاپ (Adobe Photoshop CS6) کاربرد تجاری با گرایش طراحی سایت و اینترنت

 


دوره جامع ICDL (درجه 1 و 2)

شرکت داتیس سیستم با همراهی جمعی از مجرب ترین اساتید و مدرسین، دوره تدریس خصوصی مباحث ICDL را برگزار می کند. از ویژگی های گروه مدرسین ما، ارائه با کیفیت ترین آموزش خصوصی و گروهی ممکن با هزینه های بسیار پایین می باشد.

روشن  است که یکی از ملزومات زندگی در عصر تکنولوژی و فن‌آوری، دانش کاربری کامپیوتر می‌باشد. می‌توان اذعان داشت که این دانش پیش نیاز احراز اکثر مشاغل و نیاز عمده‌ی آموزشی دانشجویان و نیز سایر کاربران و علاقه‌مندان کامپیوتر است.

  ICDL مخفف International Computer Driving Licence به معنای گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر، می‌باشد که شامل دو دوره (درجه 1 و درجه 2) بوده که به منظور سهولت آموزش فراگیران، دپارتمان دوره‌‌های اداری آموزشگاه کیش مهر، در راستای یکپارچه سازی امر آموزش آن را در یک دوره‌ی آموزشی به صورت کامل، جامع و کاربردی با سرفصل‌های عملی ارائه می‌دهد. 

 لازم به ذکر است که بعد گذراندن این دوره‌ی جامع آموزشی، فراگیر موفق به استفاده‌ی کاربردی سیستم عامل (نصب ویندوز، نصب و حذف نرم افزار، مدیریت فایل‌ها و ...) و نیز اتصال به شبکه جهانی اینترنت و جستجو، تحقیق و پژوهش، ارسال و دریافت ایمیل می‌گردد. همچنین با آشنایی کامل با مجموعه‌ی نرم افزارهای اداری شرکت مایکروسافت امکان ایجاد و مدیریت اسناد و ارائه آن و نیز امکان ساماندهی امور مالی که نیاز اولیه یک مجموعه کاری می‌باشد، برای فراگیر فراهم می‌گردد.

 

 سرفصل‌های دوره جامع ICDL (درجه 1 و 2) شامل مهارت‌های هفت گانه کاربری کامپیوتر مطابق با استانداردهای بین المللی، به شرح زیر می‌باشد:

1- مبانی کامپیوتر

2- سیستم عامل ویندوز

3- اینترنت و ایمیل

4- Word (صفحه آرایی)

5- Excel (مالی)

6- Access (مدیریت اطلاعات)

7- Power Point (ارائه مطالب)

 

توجیه اقتصادی این دوره :

 ویژگی‌ها:  

آشنایی کامل با کاربری کامپیوتر و اینترنت و مجموعه نرم افزار Office، همراه با پروژه‌های عملی و کاربردی.

 مزیت این دوره  نسبت به  رشته‌های مشابه دانشگاهی:

در این دوره ی جامع آموزشی مطالب مطابق با نیازهای روز بازار کار تدریس می‌شود که  ضمن یادگیری تمام نکات مربوط به هر قسمت از مهارت‌های هفت گانه، هنرجو می‌تواند به طور عملی کار با این نرم افزارها را انجام دهد، در صورتی که در دروس دانشگاهی این مهارت‌ها یا به صورت خیلی خلاصه و یا فقط در یکی از مهارت‌ها به صورت خیلی مفصل تدریس می‌‌شود.

 توانایی‌های کسب شده پس از پایان دوره:

هنرجو می‌تواند پس از این دوره به راحتی جذب بازارکار شود و تمامی وظایف یک کارمند اداری را انجام دهد. کاربران خانگی نیز با یادگیری این دوره می‌توانند تمام کارهای اداری یا حسابداری خود را در منزل انجام دهند. دانشجویان  هم پس از گذراندن این دوره در امور آموزشی و تحقیقات و پژوهش‌های خود، موفق‌تر از قبل خواهند بود.

 تخمین درآمد حاصله:

به عنوان یک اپراتور، منشی و یا کارمند اداری، حداقل حقوق دریافتی 600 هزار تومان می‌باشد.

 مهارت‌های لازم:

نیازی به داشتن مهارت خاصی ندارد و آموزش ها از پایه آغاز می گردد و داشتن علاقه و آشنایی با زبان انگلیسی در پیشرفت هنرجو تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 آینده شغلی:

با آموزش کامل، پس از پایان این دوره هنرجو می‌تواند در مقام یک اپراتور، منشی و یا کارمند اداری جذب بازار کار شود. همچنین داشتن مدرک مهارت های هفت گانه ICDL، حتی برای احراز شغل های تخصصی نیز یک امتیاز مثبت محسوب می گردد.

 مناسب چه افرادی است:

مناسب همه‌ی افراد در تمامی گروه های سنی می‌باشد.


در صورتی که تمایل به استفاده از مدرسین(آقا و خانم) ما، برای تشکیل کلاس های منظم و یا موردی و در قالب رفع اشکال را دارید، با ما تماس حاصل نمایید. ما در سریعترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه، این آموزش را در اختیار شما قرار خواهیم داد.